O mnie

Ikona wpisu:: O mnie

To ja, Marek Jeleśniański. Od wielu lat pasjonuję się internetem, w tym dziedziną bezpośrednio z nim związaną: dziennikarstwem internetowym. Jako redaktor naczelny przez niemal osiem lat kierowałem zespołem redaktorów w serwisie PC Centre, dzięki czemu udało mi zyskać dużo cennego doświadczenia, którym chcę się z Wami dzielić. Oprócz tego dziennikarstwem internetowym interesuję się ze względów naukowych. Mam nadzieję, że blog eredaktor.pl – dziennikarstwo internetowe będzie dla Was nie tylko źródłem wiedzy, ale i inspiracji!

Zachęcam też do bezpardonowego wdawania się w polemikę ze mną – dziennikarstwo internetowe to temat wciąż nowy i pojęcie „prawdy objawionej” w tym wypadku nie istnieje. Zapraszam Was także do wysyłania propozycji tematów, które powinienem poruszyć.

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, piszcie do mnie (dane kontaktowe). Staram się odpowiadać możliwie szybko, choć nie ukrywam, że z uwagi na ogrom obowiązków czasem musicie uzbroić się w cierpliwość.

Przedstawicieli mediów i blogerów zachęcam do zapoznania się z informacjami prasowymi. Służę także pomocą, gdy będziecie mieli jakieś pytania lub problemy.

Firmom i instytucjom polecam moje usługi szkoleniowe.

Marek Jeleśniański