Autorzy Lekkostronniczy.tv rozpoczęli współpracę z Orange.pl

Ikona wpisu:: Autorzy Lekkostronniczy.tv rozpoczęli współpracę z Orange.pl
0 komentarzy

Popularność wideobloga Lekkostronniczy.tv została zauważona przez operatora telefonii komórkowej Orange. Od niedawna dla portalu Orange.pl Włodek Markowicz i Karol Paciorek (pozdrawiam Panowie :)) przygotują program „Exclusive na wyłączność”. Nowe odcinki będą ukazywać się w środy i soboty. W ich trakcie prowadzący poruszają tematy związane z… show-biznesem.

Włodek i Karol znani są z poczucia humoru oraz właściwego sobie spojrzenia na świat. Czy zatem polskie i zagraniczne gwiazdy mają się czego obawiać? Sprawdźcie sami – dwa pierwsze odcinki są już opublikowane (odcinek 1, odcinek 2).

Autorzy Lekkostronniczego.tv to jedni z pierwszych polskich wideoblogerów, którzy dzięki swojej twórczości wchodzą do świata komercyjnych mediów. Program z ich udziałem oglądany jest przez około 30 000 widzów (najpopularniejszy dotąd odcinek nr 173 obejrzano ponad 175 tys. razy).

PS O Lekkostronniczym.tv z moich ust mogliście usłyszeć m.in. w audycji wyemitowanej w Polskim Radiu – wówczas mówiłem o akcji społecznej, w którą się włączyli. I znowu robię im reklamę… Ech :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.