Wpisy przydatne przy pisaniu pracy dyplomowej

Ikona wpisu:: Wpisy przydatne przy pisaniu pracy dyplomowej

Piszesz pracę licencjacką lub magisterską na temat dziennikarstwa internetowego, blogów lub nowych mediów? Możesz śmiało skorzystać z zasobów mojego bloga :) Poniżej wybrałem te wpisy, które mogą okazać się najbardziej przydatne podczas redagowania pracy dyplomowej.

Teoria

Czasem lubię przekuć na ogólną teorię to, co dostrzegam w świecie mediów internetowych. Zapraszam do cytowania i polemizowania:

Moje opinie

Jeśli chcesz poznać moje zdanie na temat dziennikarstwa internetowego, zapraszam do zapoznania się z następującymi wpisami:

Przytaczając moje przemyślenia, pamiętajcie o podaniu daty publikacji. Co oczywiste, poglądy ewoluują – mam nadzieję, że nie mam się czego wstydzić… :)

Ponadto zachęcam do zapoznania się z wynikami moich badań – nakreślają one stan polskiej blogosfery oraz pomagają nakreślić obraz dziennikarstwa internetowego w Polsce:

Wyniki badań - blogosfera, dziennikarstwo internetowe, internet

Ponadto przygotowałem dla Was propozycje tematów prac dyplomowych oraz listę książek na temat dziennikarstwa internetowe, które polecam – nie tylko, gdy piszecie pracę licencjacką/magisterską/doktorat :)

Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania, chętnie pomogę. Piszcie maile lub komentujcie odpowiednie wpisy :)